מידע ופרטים על שיטות מכירת תמונות שמן בחו"ל
מכירת תמונות שמן בחו"ל - עבודה במכירות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

על מכירת תמונות שמן בחו''ל

Hebrew
  

אז אנחנו מתלבטים בין כל סוגיה השונים של עבודה בחו"ל ושמענו על מכירת תמונות שמן בחול, כאן ננסה להסביר לכם על התחום, איפה מקובל לעבוד בו, היתרונות, החסרונות...

ובכן, כשמו כן הוא, מדובר במקצוע שכל עיסוקכם הוא מכירת תמונות שמן בחו"ל, המקצוע מקובל בארה"ב, אנגליה, אוסטרליה וקנדה.מכירת תמונות שמן

כמו בתחומים אחרים בעבודה בחו"ל המתבססים על אחוזים מהמכירות אין שום צורך בנסיון או בהתחייבות לטווח ארוך, רוב החברות יציעו לכם גם החזר על כרטיס הטיסה לאחר תקופה מסוימת של עבודה, מגורים עם שותף נוסף בחדר ולא יותר, רכב צמוד ולפעמים גם טלפון נייד צמוד.

קראו על: עבודה בקניונים ברחבי העולם

מקורן של התמונות לרוב (וכמעט כללל) הוא מסין, כאשר חברות מסוימות מוכרות ציורים שהודפסו במכונה וחלקם אשר נעשו בעבודת יד של אמן בסין.

מכירת תמונות שמן בחו"ל - קצת על סדר היום

במהלך יום עבודה של מכירת תמונות שמן בחו"ל מתחלקים לצוותים עם ראש צוות וסוכנים, מתחילים את היום ועוברים מדלת לדלת, בין אם זה באזור תעשיה או בתים של אנשי המעמד הבינוני, כאשר אתם תגיעו עם תיק (פולדר) של תמונות שמן ותנסו למכור אותם.

מדובר במכירה פרונטלית לכל דבר וכל אחד מפתח שיטת מכירה משלו שנוכחה בשבילו, כמובן שלפני שיורדים לשטח וגם במהלך העבודה בשטח רוב החברות מספקות הדרכה מקצועית, העבודה ככל עבודה מסוג זה קשה מאוד אך בסופו של יום גם מספקת, העבודה מתאימה לצעירים, בד"כ עד גיל 30.

לקריאה נוספת: טיפים ומידע חשוב ליוצאים לעבוד בחו''ל

תחום מכירת תמונות שמן בחו"ל נחשב לאחד התחומים הפופולריים בין תחומי העבודה בחו"ל שמוצעים לישראלים.

איך לבחור מעסיק?

רוב רובם של המעסיקים מחייבים את העובד בסכום מסוים שכל מה שמעבר לאותו סכום הוא רווח נקי של העובד, לפני שאתם בוחרים מעסיק ואף לפני שאתם בכלל טסים מומלץ לבדוק את תנאי העבודה שאותו מעסיק מעניק לכם.

איכות התמונות של אותו מעסיק אשר ניתן להבדיל בקלות בין יצירה זולה של מכונה לבין ציור שמן איכותי על ידי אמן, ותק החברה ואף לבקש לדבר עם עובדים ועובדי עבר. בכל זאת, אתם עושים רילוקיישן לחו"ל, גם אם לתקופה קצרה.

מכירת תמונות שמן - יתרונות? חסרונות?

מהיתרונות הבולטים בתחום מכירת תמונות שמן בחו"ל הוא שמדובר באומנות וכידוע לרובנו אין הגבלת מחיר לאומנות כך שהשמיים הם הגבול וכך גם אחוזי הרווח שלכם ולכן אם הצלחתם להיכנס לבית עסק או לבית פרטי כלשהו ואוהבים אתכם ואת ההבנה.

החסרון הבולט הוא כמובן שהעבודה קשה מאוד ומעייפת פיזית ונפשית – אך עם זאת מספקת מאוד!

רוצים לעבוד מחוץ למשרד? קראו על עבודה בחקלאות

לסיכום, ניתן לומר כי עבודה של מכירת תמונות שמן בחו"ל היא עבודה קשה אך מאוד מספקת, צריך לדעת איך לבחור את המעסיק, אך אם בחרנו את המעסיק הנכון, נקבל את ההדרכה וכמות הכסף אותו נוכל להרוויח בתקופה שלנו בחו"ל רבה וכמעט לא מוגבלת.

קראו על אפשרויות נוספות לעבודה בחו"ל