פורטל עבודה בחו"ל - חולמים על לעבור לגור בשבדיה? עכשיו אתם יכולים! מכירת תמונות בשבדיה - גם עבודה וגם כייף. לחצו כאן לפרטים נוספים.
עבודה בחו"ל - מכירת תמונות שמן בשבדיה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

רוצים לגור ולעבוד בשבדיה?

Hebrew
  

אם אתם בוחנים אפשרות של עבודה בחו"ל, כדאי שתכירו קודם כל את מירב האפשרויות. עבודה במכירת תמונות שמן בשבדיה אינה פופולארית אולי כמו עבודות אחרות, אך כאשר תקראו את השורות הבאות, תבינו, מדוע זה בדיוק הדבר שעובד לטובתכם.

החיים כתמונת שמןעבודה בשבדיה

שיטת העבודה בתחום מכירות תמונות השמן היא פשוטה מאוד.

החברה המעסיקה אתכם תספק לכם תמונות שמן שצוירו בעבודת יד ונציג המכירה יעבור בין הבתים וינסה למכור אותן. פשוט ויעיל.

החברות העוסקות בתחום מסמנות מראש את אזורי המגורים הרלוונטיים למכירה ובכך מגדילות את הסבירות של נציג המכירה, למכור את תמונותיו.

הבנתי, אבל למה בשבדיה?

מכירת תמונות שמן מתקיימת באזורים שונים בעולם, אך הפעילות באזור סקנדינביה ככלל, ושבדיה בפרט, היא מעניינת במיוחד מכמה סיבות מרכזיות.

המדינות הסקנדינביות, ביניהן נמנית גם שבדיה, הן בין המדינות העשירות ביותר בעולם מבחינת הכנסה ממוצעת לנפש. כלומר, האנשים מרוויחים יותר, ויש להם כתוצאה מכך יותר כסף פנוי להשקיע.

סיבה נוספת שכדאי לבחון את העבודה בשבדיה, היא בכמות התחרות. בניגוד לעבודה במדינה כמו ארה"ב למשל, בה כמות החברות הפעילות הוא משמעותי, הפעילות בשבדיה, ובדגש על תחום מכירת תמונות השמן, מכיל באופן יחסי תחרות מועטה.

עובדה זו מגדילה את הסבירות שעם הגעת נציג המכירות הוא לא ייתקל במשפט: "הרגע היו פה נציגי מכירה לפניך וכבר קניתי".

ולבסוף סיבה נוספת שכדאי להצטרף לתחום זה בשבדיה, היא בגלל המדינה עצמה. שבדיה היא מדינה אירופאית מקסימה, מודרנית וחברותית. אפשר לנצל את תקופות החופש מהעבודה לטייל בסקנדינביה, לבקר בקרחונים ובפיורדים או סתם לצאת לשופינג בחנויות היוקרה של אירופה.

קיראו בהרחבה על: אפשרויות עבודה באירופה לבעלי דרכון אירופאי

זה מעניין, מה מצפה לי שם?

כאשר תיצרו קשר עם חברה המפעילה מערך של מכירת תמונות שמן בשבדיה, תקבלו את כל הפרטים המדויקים, אך כדאי להכיר קצת עוד קודם, ולכן מומלץ להמשיך לקרוא.

עם הגעתכם לשבדיה, אתם צפויים לקבל הסבר על תמונות השמן, איך הן מיוצרות וכדומה. יעבדו אתכם על טקטיקות מכירה ותקבלו כלים על מנת לענות על שאלות שהלקוחות עלולים לשאול.

מעבר לכך, תקבלו את אזור הפעילות שלכם ותצורפו לצוות של כ- 6 אנשים שיעבדו איתכם באזור, כאשר לעיתים מתלווה לפעילות גם מסגר.

לחצו כאן למדריך חיפוש עבודות בחו"ל

צפוי להיות לכם ראש צוות שמארגן את העבודה והוא הדמות שניתן לפנות אליו בכל שאלה או בקשה. ראש הצוות ישלח אתכם לעבודה כל יום, אך גם יקפיד על ימי החופש שלכם (בד"כ יום או יום וחצי בסופ"ש).

מובן שלא שכחנו שידאגו לשכן אתכם בבית, בדרך כלל בסמוך לאזור הפעילות, וזה אומר בתים מרשימים במיוחד, עם כל הפינוקים הנלווים (ריהוט מלא, חיבור אינטרנט קבוע ועוד).

רגע, אבל מה עם הכסף?

אחד היתרונות של תחום מכירת תמונות השמן בשבדיה הוא בכך שכל מכירה תניב לכם סכום יפה. בדרך כלל מדובר על כמה מאות שקלים שיגיעו ישירות אליכם מכל מכירה.

המשמעות היא שאפילו מספר קטן של מכירות מדי יום יכול להביא אתכם למשכורת חודשית יפה ביותר. נותר רק לדמיין את המשכורת, אם מבצעים מספר גבוה של מכירות...

למי מתאימה מכירת תמונות שמן?   

בין אם אתם מחפשים עבודת סטודנטים בחופשת סמסטר, אם אתם מתכננים את הטיול הגדול אחרי הצבא או אם אתם סתם מעוניינים בהפסקה מהשגרה ובהזדמנות לכסף גדול בזמן קצר, מכירת תמונות שמן עשויה להתאים לכם.

בגלל אופיה הנוח של העבודה, שאינה דורשת ניסיון כלשהוא, כמעט כל אחד יכול להתאים לעבודה כך שמכירת תמונות שמן בשבדיה מהווה אופציה מצוינת לתעסוקה רווחית בחו"ל ששווה בהחלט בדיקה.

לקריאה נוספת: אפשרויות עבודה בספרד