מדריך חיפוש עבודה בחו"ל - איפה בעולם אתם רוצים לנסוע לעבוד?
מדריך חיפוש עבודה בחו"ל - איפה תרצו לעבוד?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מדריך חיפוש עבודה בחו''ל - איפה מתחילים?

Hebrew
  

אתם כבר בטח יודעים כי עבודה בחו"ל לאחר השירות הצבאי היא הזדמנות נהדרת להרוויח לא מעט כסף,מדריך עבודה בחול

להתנסות בצורת חיים אחרת ולהכיר את העולם שמחוץ לגבולות ישראל.

במסגרתה של עבודה בחו"ל תוכלו לפגוש אנשים מתרבות זרה ומכל העולם, לטייל בנופים קסומים, לבלות בערים קוסמופוליטיות וליהנות משלל חוויות שיישארו איתכם לתמיד כזיכרון נעים.

היום ניתן לעבוד במדינות שונות ורבות על פני הגלובוס: בארצות הברית, בקנדה, ביפן, באוסטרליה, במדינות אירופה ואפילו בדרום אפריקה. מגוון האפשרויות הוא רחב ביותר וכדי לבחור את המקום המתאים, יש לברר ולהיערך כראוי.

לצורך כך כתבנו עבורכם מדריך עבודה בחו"ל - קצר ותמציתי אבל יעיל וחשוב לקריאה.

חושבים על עבודה בחו"ל? לאן אתם רוצים לנסוע?

כדי למצוא עבודה מתאימה בחו"ל יש לנקוט בכמה צעדים חשובים: הצעד ההכרחי הראשון הוא לבחור באיזה אזור או באיזו מדינה תרצו לעבוד, שכן תנאיי המחייה ותנאיי העבודה משתנים מאוד בין מדינה אחת לאחרת ויש לקחת זאת בחשבון.

תוכלו פשוט לבחור במדינה בה בנוסף לעבודה אתם גם רוצים לטייל ולבלות. בכל אחת מהמדינות: אנגליה, גרמניה, ניו זילנד או כל מדינה אחרת ישנן אפשרויות תעסוקה מגוונות שניתן להתאימן גם לנטייה האישית.

עם זאת, במרבית המדינות העבודה העיקרית שתוצע לכם היא במכירה ובשיווק: מכירה של מוצרים שונים בקניונים ובייחוד בתקופת חג המולד או מכירה של תמונות מבית לבית. בנוסף לכך, מוצעות  לרוב גם עבודות פיזיות שונות, כדוגמת: הובלות, אבטחה, הסעות, עבודה בחקלאות וגם בדייג.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון: אל תסעו לעבוד באנגליה (לדוגמא) אם אינכם אוהבים מזג אויר קר, אפור וסגרירי...בכל מדינה בעולם יש את תנאי מזג האויר האופיניים לה ולכל אחד מאיתנו יש את ההעדפות שלו. אל תחפשו עבודה במדינה קרה אם אתם אוהבים שמש.

באיזו עבודה לבחור?

כל אחת מהעבודות דורשת כישורים שונים, עם זאת במרביתן אין צורך בניסיון קודם אלא במוטיבציה ובנכונות ללמוד ולהשקיע. לפני שמחליטים באיזו סוג עבודה לבחור, כדאי מאוד להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים, עם חברים או עם קרובי משפחה שעבדו במדינות שונות בחו"ל במסגרת חברות שונות.

לאחר שבחרתם את מדינת היעד ואת סוג העבודה שמתאימה לכם תוכלו להתחיל במלאכת החיפוש.

החברה שתעסיק אותך בחו"ל - מה חשוב לדעת?

כדי לבחור את החברה איתה תעבדו, וממנה תקבלו את התשלום ואת התמיכה הנדרשת בעת הצורך,תוכלו לגלוש באינטרנט ולקרוא חומר והמלצות בנושא.

כאשר בוחרים חברה, כדאי מאוד להיות זהירים, לקרוא, לערוך מחקר, להתייעץ ולברר פרטים חשובים ורק לאחר מכן להחליט.

גם אם קיבלתם הצעה שנראת אטרקטיבית במיוחד כבר בשיחת הטלפון הראשונה, חשוב לברר כיצד החברה עובדת ומה באמת עומד מאחורי ההצהרות הראשוניות וההצעות המפתות. כל אחת מהחברות העובדות בחוץ לארץ זקוקה לעובדים חדשים, לכן שווה להשקיע מאמצים ולמצוא את החברה המתאימה כמה שיותר לצרכים שלכם ולרצונותיכם.

חשוב מאד לדבר עם עובדים אחרים, כאלה שמועסקים כיום בחרה וכאלה שעבדו בחברה בעבר. שיחות אלה יוכלו לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ולהמנע מטעויות.

כל ההתחלות קשות...במיוחד כשיוצאים לעבוד בחו"ל

עבודה בחו"ל אולי מאד מושכת אותך אבל זה ממש לא קל, לפחות לא בשלבי הקליטה הראשונים. כל אדם המגיע לסביבה זרה וחדשה לחלוטין צריך לעבור שלבי הסתגלות ובייחוד אם הוא הגיע במטרה לעבוד.

השפה הזרה, הריחוק מהבית ומהשגרה המוכרת, התושבים המקומיות, המנטאליות השונה הם חלק מהגורמים החדשים אליהם תצטרכו להתרגל. אם אתם רוצים להצליח, קחו נשימה ארוכה, היו סבלניים ואל תטילו ספק ביכולות שלכם. אם תשקיעו מספיק זמן ומאמץ, גם ההתחלה הקשה תשתלם לכם מאוחר יותר.

מתעניינים בעבודה בחול? אולי יעניין אותכם לקרוא על
עבודה כדיילי אויר
עבודה בבידוק בטחוני בעולם
עבודה חקלאית בחו"ל

רוצים לצאת לעבוד בחו"ל? חשוב לקרוא מדריך עבודה בחו"ל שיסייע לכם לקבל החלטות מושכלות ולמצוא מקום עבודה שיתאים לצרכים ולדרישות שלכם...