מה דעתך למצוא עבודה בברצלונה? בואו לקרוא ולדעת יותר על אפשרויות העבודה הפתוחות בפני הישראלים...
לשלב חיים טובים עם עבודה בברצלונה שבספרד
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

עובדים ומבלים בברצלונה

Hebrew
תאריך: 19/03/2015 11:08   

אם אתם מעוניינים לשלב הרפתקאות בחו"ל ולהרוויח כסף, קחו בחשבון גם את אחד היעדים החמים, ברצלונה שבספרד.

העיר הצבעונית והשוקקת בחוף הים התיכון משלבת תיירות ומסחר, ענפים התפורים לתוכניות העבודה שלכם בעיר, לבילוי ולחוויות. לא ישעמם לכם בשעות הפנאי, הספרדים יודעים ליהנות ולבלות עם חוף ים משגע, כדורגל וחיי לילה שוקקים עם מסיבות ומועדונים.

הזדמנויות להכנסה ביורו בברצלונה

למרות החלשות היורו בזמן האחרון, עדין מדובר במטבע חזק המזרים הכנסה עודפת למטיילים מישראל המעוניינים בחיזוק כלכלי.

הספרדים העמידים והתיירים אוהבים לבזבז ואוהבים את המוצרים המזוהים עם הישראליות. קיימות מספר רב של חברות המציעות עבודה בברצלונה לישראלים בתחומים מגוונים.

 • עגלות – כמו בכל מקום, גם בברצלונה ישראלים מוכרים בקניונים ובשווקים קוסמטיקה ומוצרי ים המלח, שהספרדים ובעיקר התיירים קונים.
   
 • תמונות שמן – ברצלונה הינה מקום מושלם למכירת ציורי שמן בשל האווירה התרבותית וההיסטורית במקום. קהל היעד הוא בעיקר המקומיים, ניתן למכור מבית לבית או בשווקים.
   
 • שיעורי אנגלית – אם יש לכם את הספרדית ואת האנגלית, אתם מסודרים. הוראה באנגלית מאד מבוקשים בברצלונה והספרדים ישמחו להעסיק אתכם בהוראה.
   
 • אופר – העבודה כאופר מתאימה יותר לנשים צעירות, שיש להן גישה לילדים קטנים וסבלנות. העבודה מאד משתלם, מאחר והוצאות המחייה שלכן מכוסות.
   
 • תיירות – ברצלונה הינה עיר תיירותית מבוקשת וסוכנויות הנסיעות הרבות נעזרות באנשי הדרכה הממתינים לבאים בשדה התעופה ומציעים להם אטרקציות והצעות תיירותיות שונות.
   

קיראו בהרחבה על עבודות בחו"ל המתאימות לסטודנטים במהלך חופשת הסמסטר

עובדים חוקי ונהנים משקט נפשי

בכדי לשהות בברצלונה אין צורך בוויזת תייר וזאת ב- 90 יום הראשונים לשהותכם. אך בשביל לעבוד יש צורך באישורי עבודה מסודרים, ויזת עבודה או אזרחות.

 • מגישים בקשה לאשרת עבודה - יש אפשרות לסדר ויזת עבודה באופן עצמאי, אך מדובר בתהליך מורכב הדורש ניסיון. לעומת זאת חברות המציעות עבודה בברצלונה יכולות לארגן את הניירת ולאפשר לכם לעבוד באופן חוקי וללא חשש. כמובן שאם אתם במקרה אזרחים אז יש לכם פטור מלא מכאב ראש זה.
   
 • עובדים ולומדים – אם אתם לומדים בברצלונה, אז אתם זכאים לעבוד חוקי במסגרת ויזת סטודנט.
   
 • עובדים לא חוקי ונתפסים – אם החלטתם לקחת צ'אנס ונתפסתם, קרוב לוודאי שתמצאו את עצמכם במעצר בדרך לגירוש מספרד. כמו כן תקבלו חותמת שחורה בדרכון שתרחיק אתכם מספרד להרבה זמן.

  לקריאה נוספת: אפשרויות עבודה בחו"ל לישראלים בעלי דרכון אירופאי

אבלא איספאניול?

ספרדית הינה שפה קלה לקליטה ושווה להתאמץ בשבילה. ספרדים רבים יודעים אנגלית, אבל תקשורת בספרדית תעזור לכם לפתוח דלתות ולשפר מכירות.

עבודה בברצלונהמרוויחים ושומרים על רמת חיים:

 • מגורים ומחייה - המחייה בברצלונה נוחה ומרווחת. הדיירים משתכנים בקומפלקסים מפוארים של שניים בחדר, יש בדרך כלל גישה לחדר כושר ואפילו בריכה.
   
 • תנאי עבודה ושכר - בברצלונה עובדים 5 ימים בשבוע ובימים קצרים יחסית. שכר העובדים עומד כיום בממוצע של 5500 יורו וזה די תלוי במכירות.
   
 • ניידות – העובדים מקבלים רכבים ויכולים לצאת לבלות בסוף היום ולטייל בסופי שבוע.
   
 • סייסטה – אל תשכחו לצאת לסייסטה כל יום בצהריים, זה חשוב.

 

רוצים לדעת על עוד מדינות באירופה שניתן לעבוד בהם? לחצו כאן

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור