ביטוח לחו"ל - כל סוגי הביטוח לנוסעים לחו"ל. ביטוח בריאות לחו"ל, ביטוח מטען, זכויות ביטוח לאומי וסוגי ביטוח נוספים לחו"ל ולשוהים בחו"ל.
ביטוח לחו"ל - ביטוח בריאות לחו"ל, ביטוח נסיעות, ביטוחים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

ביטוח לנוסעים לחו''ל - כל סוגי הביטוח לפני יציאה לחו''ל!

Hebrew
  

כל תושב ישראל הטס לחו"ל חייב להצטייד בפוליסת ביטוח נסיעות מתאים לחו"ל בנוסף לשאר הסידורים; תכנון מסלול הטיול, דאגה למקום מגורים, רכישת המטבע המקומי, חיסונים ושאר הכנות.

בתוך גבולות הארץ ישנו חוק ביטוח בריאות חובה שבמסגרתו זכאי כל תושב לסל שירותים רפואי בסיסי, אך כאשר עוזבים את גבולות הארץ, לטיול או לשהות ממושכת, יש להצטייד מראש בביטוח מתאים.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

חברות האשראי הבינלאומיות מציעות לרוב ללקוחותיהן ביטוח נסיעות לחו"ל,ביטוח לחול

אך ביטוח זה הוא בסיסי ביותר וכולל רק חלק קטן מהביטוחים המוצעים בחברות הביטוח המקצועיות.

לפני הנסיעה לחו"ל חשוב ביותר לבדוק את הנושא ברצינות ולהתאים את פוליסת הביטוח לחו"ל למשך השהות ולמטרתה.

לחצו כאן לקבלת טיפים חשובים לפני היציאה לחו"ל

במהלך השהות בחו"ל חשוב ביותר לשמור כל טופס או אישור לגבי מקום הימצאותכם, במקרים של גניבה יש להשיג אישור מהמשטרה המקומית ובמקרים של ביקור אצל רופא יש לשמור על הקבלות והאישורים שניתנו לכם במסגרת הטיפול.

ביטוח בריאות - החזרי הוצאות עבור טיפולים בחו"ל

ביטוח בריאות כולל לרוב כיסוי ההוצאות עבור טיפולים רפואיים שונים או פציעה.

במידה ואתם טסים לטיול תרמילאים הכולל יציאה לטרקים במחוזות נידחים, יש להצטייד בביטוח מפני תאונות, פינוי אווירי, איתור נעדרים, עזרה בשטח ושאר כיסויים הייחודיים לטיול אתגרי בטבע.

אם בכוונתכם לשהות בחו"ל תקופה ממושכת עליכם לדאוג כי פוליסת הביטוח תכסה גם טיפולים סדירים שונים או בלתי צפויים כדוגמת טיפולי שיניים או כל טיפול אחר.

לרוב כוללת פוליסת הביטוח הרפואי גם כיסוי מתאים במצב של מוות; כיסוי זה כולל, בין השאר, תשלום חד-פעמי עבור הוצאות הבאת גופתו של הנפטר ארצה. לרוב בחברות הביטוח מוענק כיסוי חד-פעמי העשוי להגיע לגובה של עד 20,000 דולר במקרה של נכות או של מוות ול-50,000 דולר, אם רכשתם פוליסה נפרדת לתאונות לתקופה של שנה.

בתקופת החורף וכאשר יוצאים לחופשת סקי, חשוב לעשות הרחבה נוספת לביטוח הבריאות הכוללת כיסויים נוספים הקשורים לתאונות סקי.

ישנן חברות ביטוח בהן ניתן לעשות אף הרחבת פוליסה להמשך טיפול בארץ עד 90 יום מיום ההגעה ארצה במקרים של פציעה הדורשת טיפול ממושך או תאונת דרכים.

במקרה של נסיעה לחו"ל של אדם עם בעיות רפואיות, חשוב לדווח לביטוח על המצב ולברר אפשרות לכיסוי רפואי מתאים. חשוב לבדוק מהו הגיל המינימאלי והמקסימאלי לביטוח הנסיעות, מה מכסה חברת הביטוח, עד איזו עלות ניתן הכיסוי והאם ישנה השתתפות עצמית.

[עברתם תאונה או קיבלתם טיפול רפואי רשלני בחו"ל? לחצו כאן למידע!]

ביטוחים נוספים ליוצאים לחו"ל

לרוב כולל ביטוח הנסיעות לחו"ל גם כיסוי על אובדן או גנבה של הציוד אותו אתם לוקחים עימכם לנסיעה; אם אתם מעבירים את המטען שלכם לפני הטיסה, חשוב להתחיל את פוליסת הביטוח במועד העברת הציוד.

אם יש ברשותכם ציוד נלווה מיוחד, כדוגמת מצלמת וידאו או מחשב נייד, יש צורך בהרחבה נוספת של הפוליסה.

ישנו גם ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל כיסוי עבור מקרים נוספים, כדוגמת אובדן דרכון, ביטול הנסיעה או דחייתה ואפשרות להארכה במידה והחלטתם להישאר מעבר לזמן הנקוב בפוליסה.

קראו באתר על: בטיחות בחו"ל